17.5 C
Nicosia, CY
Cumartesi, Aralık 8, 2018

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni zoomdergigrubu
Birol Bebek
Sahibi ve Genel Yayın Koordinatörü
Gülsüm Gözenler
Grafik-Tasarım
Profil Reklam

ZOOM Dergi Grubu Yayın Kurulu

Mesut Günsev
Ersin Gözenler
Nurhan Günsev

Reklam Rezervasyon

(0392)2277595
(0533)8257000
(0533)8689581

Yayın Türü; Aylık Süreli Kıbrıs’ın yemek, içki ve mutfak kültürü Yayını

Gurme Dergisi

Profil Reklam ve Danışmanlık Limited’in sahibi olduğu, ZOOM DERGİ GRUBU bünyesinde, ZOOM ve GURME dergileri bulunmaktadır.

Yayınlarımız herbiri kendi alanında karakterize olmuş aylık süreli yayınlardır. Kıbrıs’ta basılı olarak yayın yapmakta olup Yay-Sat’lar tarafından market, dergi ve gazete satış noktalarında satılmaktadır. Bunun yanında dünyanın her yerinden dijital olarak takip edilmektedir.

Dünyanın en büyük Yayın paylaşım platformu olan www.issuu.com, 35 milyon aboneye sahip Türkiye Turkcell’in “Turcell Dergilik” uygulaması ve Türkiye’de yüzde 89,98 Pazar payı ile dünyanın beşinci, Avrupa’nın üçüncü büyük internet servis sağlayıcısı ttNet Dergilik uygulaması ile yayınlarımızı tüm dünyaya yayılmasını sağlar.

Turcell Dergilik, Türkiye’deki tüm abonelerinin ücretsiz olarak takip ettiği dergi platformu. ZOOM ve GURME platformda yer alan 150 dergiden ikisidir. GURME dergisi platformda yer alan sadece 5 yemek dergisinden biridir. Kıbrıs’tan tek dergi olmamız da bizim için ve ülkemizdeki işletmeler açısından büyük avantaj.

ttNet Dergilik, Dünyanın 5’inci, Avrupa’nın 3 büyük internet servis sağlayısı olan ttNet, Türkiye’de ilk sıradadır.

 

zoommagazin@gmail.com

Son Yazılar

Antalyalı gazeteciler ödüllerine kavuştu

Yılı ödüllerle kapıyoruz. Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen geleneksel basın ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren gazeteciler düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Su...
-Reklam-