Girne’nin en özel mekanı yaza hazır; CIELO LOUNGE BAR

Celo Lounge Bar’da yaz meyveleryle yapılmıs buz gibi kokteylilerinizi yudumlarken günesin batısını izleyebilir, retro, funky, latin lounge müziklerini dinlerken arkadaslarınızla sohbet ederek günün yorgunlugunu atabilirsiniz.

0
3431

Başman Group’un 2010 yılı başında Kıbrıs’a kazandırdığı Tango to Buddha Restaurant & Bar’dan sonra, yaz aylarında taşındığı Cielo ile sektördeki tecrübesini gözler önüne seriyor. Tango ile eğlence sektörüne yeni ve farklı bir tarz getiren gurup, 5 yıldır kazandığı tecrübe ve sorumluluk ile ikinci mekanı olan CIELO Lounge Bar’da da yine dikkatleri üzerinde toplayacak.

cielobar2Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören mekan, bu yıl eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor. Başman Group’un kendi girişimi olan Grand Pasha Otel Girne’nin terasında yer alan CIELO bulunduğu yeri, manzarası ve sunduğu hizmeti ile Tango kalitesini, Tango’nun havasını yansıtır nitelikte. İsmi ile bulunduğu yeri yansıtan Cielo, İtalyanca ve İspanyolca Gökyüzü, Cennet anlamına geliyor. Tasarım ve dekorasyonunu Türkeyi’nin ünlü mimarlarından Halil Adacan’ın yarattığı mekan haftanın hergünü saat 18:00’den itibaren hizmet veriyor. Tüm Dünya’da son dönemlerde eğlence sektörünün nabzını tutan lounge bar konsepti Kuzey Kıbrıs’ta niye olmasın düşüncesiyle yola çıkan Başman Group, Kıbrıs insanına eğlencenin yeni tarzını tanıştırmaktan mutlu. Cielo Lounge Bar’da yaz meyveleriyle yapılmış buz gibi cielobar3kokteyllerinizi yudumlarken güneşin batışını izleyebilir, retro, funky, latin lounge müziklerini dinlerken arkadaşlarınızla sohbet ederek günün yorgunluğunu atabilir, altıncı teras katının serin esintisinde muhteşem dağ manzarasını izleyerek kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Çarşamba, Cuma, Cumartesi geceleri 22:00’den itibaren DJ. Bora canlı performansı eşliğinde Deep House Lounge müzikleriyle dans edip eğlenebilir, kısacası kendinizi ödüllendirip şımartabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl dünyaca ünlü Dj.Mark Lower ve Ahmet Kılıç gibi isimlerin performans sergilediği mekanbu yılda sürprizleri ile adından sıkça söz ettirmeyi planlıyor.

CEVAP VER

nine + four =