EKTAM KIBRIS YENİ SEZONA “MERHABA” KOKTEYLİ İLE GİRDİ

0
964

Ektam Kıbrıs Ltd. – Pepsi yönetim kurulu ve tüm çalışanları “yeni sezona merhaba” kokteylinde buluştu!
Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak inancı ile yola çıkan Ektam Kıbrıs, bu doğrultuda geçtiğimiz ay içinde tüm ekibi ile Ektam Kıbrıs Genel Müdürlüğü’nde motivasyon kokteyli düzenledi. Ektam Kıbrıs – Pepsi, tüm personelleri ile beraber, Lefkoşa’daki Genel Müdürlüğü’nde yaza merhaba dedi.
“Fayda gözeten performans” vizyonu ile 36 yıldır gıda ve içecek sektöründe öncü olan Ektam Kıbrıs, çalışanları ve iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs’ta dünyanın en büyük tüketici ürünleri şirketi olma özelliği ile başarılı bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor. Ektam Kıbrıs – Pepsi Genel Müdür -Direktörü Haluk Yerli’nin ve tüm personellerin katıldığı “Yaza Merhaba” kokteylinde güzel vakit geçirerek, yaz dönemine tüm hızıyla, tam performans devam edecekleri mesajını vererek, bu başarıya ortak olmanın verdiği mutluluğu paylaştılar.
Yerli, ‘Yaza Merhaba’ kokteylinde çalışanlara yaptığı kısa konuşmasında, her yıl olduğu gibi bu yıl da çalışanlarını unutmayan Ektam Kıbrıs, başarının birlik ve beraberlik ile mümkün olduğunu belirterek, tüm ekibine teşekkürlerini etti..

CEVAP VER

five × 2 =