Dörtişlem ile Çocuklar Bu Yazı da Çok Sevecek

0
820

Dörtişlem Eğitim Merkezi bu yaz da çocuklar için harika bir yaz tatili programladı. Her yıl birbirinden farklı eğitici öğretici ve eğlenceli aktiviteler ile çocuklara unutamayacakları yaz geçirmelerini sağlayan Dörtişlem Eğitim Merkezi bu yazın programını da hazırladı. Yakındoğu yüzme kursu,
Girne bölgesine düzenlenen havuz ve deniz gezileri, Kıbrıs geneline düzenlenen kültür gezileri, eğitici konferanslar, eğitici öğretici ingilizce oyunlar, izcilik, dağcılık, futbol, basketbol, hentbol ve santranç oyunları ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek.
Hafta içi hergün saat 07:00-17:00 saatleri arasında ilkokul çocukları için programlanan yaz okulunu her yıl olduğu gibi bu yılda çocuklar çok sevecek. Bu yıl 10. Yılını kutlayan Dörtişlem Eğitim Merkezi;nin yeni başlatmış olduğu Başarı Okulu projesi ile de çocukların sağlıklı bir birey olabilmesi için eğitimler verilmekte. Oynayarak öğrenen çocukların daha mutlu ve başarılı olduklarına inanan Dörtişlem Eğitim Merkezi bu konuda üzerine düşenin en iyisini yapıyor. Bırakın çocuklar gönüllerince eğlensin harika bir yaz tatili onları bekliyor.

CEVAP VER

13 − 5 =